نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مانتو جلو باز جیب دار دخترانه

مانتو جلو باز جیب دار اسپرت دخترانه

جدیدترین تصاویر طرح جیب مانتو را در این مقاله گردآوری نموده ایم که مشاهده آنها کمک می کند انتخاب صحیح و مناسبی داشته باشید و با آگاهی از جدیدترین طرح های جیب مانتو، آنچه را که برای مانتو انتخابی خود مناسب می دانید مورد استفاده قرار دهید.

این مجموعه زیبا و متنوع از انواع جیب مانتو همچنین به خیاطان عزیز کمک می کند تا با طرح های زیبا و جدید آشنا شده و تنوع بیشتری در کار خود ایجاد نمایند. در ادامه تصاویر و عکس های انواع جیب مانتو را ملاحظه نمایید.

مدل مانتو جیب دار ابروبادی
مدل مانتو جیب دار ابروبادی

عکس های مدل جیب مانتو جدید برای مانتوهای اسپرت و اداری

انتخاب طرح جیب مانتو نقش مهمی در فرم ظاهری مانتو دارد از این رو برای تهیه و خرید هر نوع مانتو باید به طرح جیب ها توجه زیادی نمایید. همانطور که گفتیم در این مطلب سعی داریم طرح های شیک و زیبای انواع جیب را برای مانتوهای مختلف معرفی نماییم که هر یک می توانند الگوی مناسب و ایده قابل توجهی برای انتخاب شما باشند.

مدل مانتو جیب دار اینستاگرام
مدل مانتو جیب دار اینستاگرام

انواع مختلف مدل مانتو اسپرت دارای جیب های درشت هستند و نمای کلی مانتو را تشکیل می دهند از این رو انتخاب طرح جیب مانتو اسپرت از اهمیت بیشتری برخوردار است. اینگونه جیب ها ممکن است به صورت دکمه دار نیز باشند. در این بخش با طرح های متنوع و زیبای انواع جیب برای مانتوهای اسپرت دخترانه و زنانه آشنا می شوید که هر یک زیبایی و جذابیت خاصی به مانتو شما می بخشند.

مانتو جیب دار اسپرت بلند
مانتو جیب دار اسپرت بلند

مدلهای متنوع تری از جیب مانتو مجلسی و اسپرت

همانطور که می دانید، جیب ها بر روی لباس های مختلف کارایی زیادی می توانند داشته باشند و فضایی مناسب برای قرار دادن دستمال، کیف پول، گوشی، کارت اعتباری، دست کلید و وسایلی از این قبیل هستند، اما خیلی از جیب ها ظرفیت کافی برای جا دادن این وسایل را ندارند و بیشتر جنبه تزئینی خواهند داشت.

مدل مانتو جیب دار اسپرت
مدل مانتو جیب دار اسپرت

در صورتی که تمایل دارید جیب مانتوی شما علاوه بر زیبایی دارای جای کافی برای قرار دادن وسایل دم دستی تان داشته باشد، می توانید از مانتو های اسپرت و یا مجلسی استفاده کنید.

زیرا جیب اغلب انها به شکل پیلی دار و کشی طراحی شده اند، از این رو دارای فضای کافی و با طرح جالب و زیبا هستند، در این مطلب ضمن مشاهده نمونه هایی از این مدلهای جذاب مانتو با جیب های جادار و متنوع می توانید از جدیدترین مدلهای مانتو مجلسی و جلو باز با طرح جیب خاص دیدن نمایید.

مانتو جیب دار ابروبادی
مانتو جیب دار ابروبادی

جیب ها در انواع مختلف روکار و توکار و با مدلهای متنوع طراحی می شوند که گاهی مواقع تاثیر زیادی در ظاهر لباس ایجاد خواهند کرد. حال در صورتی که تمایل دارید انواع لباس های خود از جمله، بلوز، شلوار، شومیز، مانتو و … را از شکل ساده آن تغییر دهید می توانید با دوخت جیب در طرح های متنوع و جدید، لباس مورد نظرتان را به صورت لباسی شیک و زیبا درآورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *