نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مانتو جلو زیپی – مانتو زیپ دار

مانتوی زیپ دار از انواع طرح های شیک و خاص مانتوها در بین خانم ها و دختران جوان می باشد ، و اگر شما تمایل دارید ظاهر و استایلی متفاوت در مکان های مختلف داشته باشید بهتر است این طرح را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

مدل مانتو زیپ دار شیک و جدید دخترانه و زنانه

مانتو یکی از پوشش های مناسب برای خانم ها و دختران جوان محسوب می شود که در انواع طرح های متنوع موجود می باشد و بهتر است شما با توجه به نیاز و سلیقه شخصی تان طرح و رنگ مانتو را انتخاب نمایید.

مدل مانتو زیپ دار اسپرت جدید
مدل مانتو زیپ دار اسپرت جدید

طرح های مانتوی زیپ دار زنانه و دخترانه

مانتوی زیپ دار در انواع طرح های اسپرت و ساده و رسمی و …. موجود می باشد.

و اگر شما تمایل دارید در طرح مانتوی خود تنوع ایجاد نمایید بهتر است ، این مدل مانتوها را برای پوشیدن انتخاب کنید.

در برخی از طرح های مانتو ، زیپ فقط در قسمت بالاتنه دوخته می شود ، و در برخی دیگر از طرح ها نیز زیپ مانتو تا قسمت پایین امتداد دارد که هر یک از این مدل ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند.

زیپ مانتو همچنین در قسمت آستین و پشت مانتو دوخته می شود و اگر شما تمایل دارید مانتو را به صورت جلوباز بپوشید بهتر است از این طرح ها استفاده نمایید.

 

مدل مانتو جلو زیپ دار بلند
مدل مانتو جلو زیپ دار بلند

 

مانتوهای زیپ دار در انواع طرح های کوتاه و بلند موجود می باشند ، که انتخاب اندازه قد مانتوی خود به اندازه قد و فرم اندام و سایر ویژگی های ظاهری شما بستگی دارد.

توجه داشته باشید که انتخاب رنگی مناسب برای مانتو از اهمیت زیادی برخوردار می باشد ، و اگر شما تمایل دارید جذابیت تیپ و استایل خود را بیشتر کنید بهتر است رنگ مانتو را با توجه به رنگ پوست و فرم اندام تان انتخاب نمایید.

 

مانتو زیپ دار مجلسی چهارخونه
مانتو زیپ دار مجلسی چهارخونه

طرح های مانتوی زیپ دار زنانه و دخترانه

مانتوی زیپ دار در انواع طرح های اسپرت و ساده و رسمی و …. موجود می باشد ، و اگر شما تمایل دارید در طرح مانتوی خود تنوع ایجاد نمایید بهتر است این مدل مانتوها را برای پوشیدن انتخاب کنید.

 

مانتو جلو زیپ دار دخترانه
خرید مانتو جلو زیپ دار دخترانه

 

مدل های جدید مانتو زیپ دار
مدل های جدید مانتو زیپ دار

 

اگر می‌خواهید مانتوی زیپ دار خود را برای استایل‌های کژوال ست کنید به سراغ کفش‌های کتانی دخترانه، نیم بوت‌ها و صندل‌های اسپرت بروید و اگر مانتوی مجلسی شما زیپ دار است می‌توانید از انواع کفش پاشنه پهن زنانه و کفش لژدار دخترانه که این روزها خیلی ترند هستند، استفاده نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *