نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مانتو دو رنگ لاکچری

مدل مانتوی دو رنگ از جذابیت بسیار بالایی برخوردار است، چراکه ترکیب رنگ ها در کنار یکدیگر، زیبایی منحصر به فردی را ایجاد می کند. رنگ ها در کنار یکدیگر می توانند، نور حاصل از رنگ را منعکس کنند و زیبایی خارق العاده ای را ایجاد کنند. در این مجموعه قصد داریم شما را با جادوی ترکیب رنگ ها در مدل مانتوی دو رنگ آشنا سازیم. پس با لوکسشین همراه باشید.

مانتو با دو رنگ پارچه
مانتو با دو رنگ پارچه جلو بسته

انواع مدل مانتو دو رنگ زیبا

مدل هایی که در این مجموعه برای شما به نمایش گذاشته ایم، مدل هایی زیبا هستند که از بین برترین مدل ها از دنیای مد گرفته شده و به صورت گلچینی زیبا در کلکسیونی جامع از مدل مانتوی دو رنگ قرار داده ایم و برای شما آماده کرده ایم. رنگ ها باید برای ترکیب شدن با یکدیگر مناسب باشند. هر رنگی در کنار رنگی دیگر زیبایی نخواهد داشت.

مانتو دو رنگ جلو باز
مانتو دو رنگ جلو باز

انواع زیبا از مدل مانتوی دو رنگ

همانطور که گفته شد، رنگ ها باید با دانش قبلی در کنار یکدیگر قرار بگیرند و ترکیب شوند.

این علمی است که هر فرد مد گرا و زیبا پسندی باید از آن مطلع باشد. رنگ های سرد و گرم، هر یک در کنار دیگری به نوعی خاص جلوه می کند. اما در این میان برخی رنگ ها نیز هستند که نه تنها در کنار یکدیگر زیبایی ندارند بلکه باعث می شوند که رنگ ها دیگر جلوه نداشته باشند و به نوعی رنگ ترکیبی را خنثی می کنند. بنابر این باید در انتخاب رنگ هایی که قصد دارید با یکدیگر ترکیب کنید، دقت لازم و کافی را داشته باشید.

مانتو دو رنگ اداری
مانتو دو رنگ اداری

مدلهای دیگری از مانتوی دو رنگ دخترانه و زنانه

مانتو یکی از لباسهای زنانه و دخترانه رایج در ایران و برخی کشور های اسلامی می باشد که در در جنس و طرح مختلف متناسب با فصل تابستان، پاییز و زمستان و برای پوشیدن در مکان های مختلف طراحی و تولید می شود؛ مدل مانتو تاثیر زیادی در جذابیت ظاهر و زیبایی استایل دارد.

در مطالب قبلی با انواع مدل مانتوی جین، مدل مانتو نخی دخترانه، مدل مانتو زیرورو و … آشنا شدید، حال در صورتی که علاقمند به خرید مانتوهای جدید با ترکیب رنگی زیبا و شیک هستید، می توانید از بین مدلهای مختلف مانتوی اسپرت دورنگ به اشتراک گذاشته شده برای این مطلب بهترین و مناسب ترین آن را انتخاب کنید.

مانتو دو رنگ اسپرت
خرید مانتو دو رنگ اسپرت
مانتو دو رنگ اینستاگرام
مانتو دو رنگ اینستاگرام

مانتو های دورنگ از جمله این مدل مانتوهای زیبا هستند که به شکل انواع مانتوهای رسمی، مجلسی و اسپرت ترکیبی، طرح دار، کار شده، جلو باز، جلو بسته دخترانه و زنانه طراحی می شوند با نمونه هایی از آن در بالا آشنا شدید، اکنون مدلهای دیگری از این مدل مانتوها را می توانید در اینجا ببینید و بهترین آن را با توجه به استایل، سلیقه و مکانی که قرار است در آنجا حضور پیدا کنید، انتخاب نمایید و بدرخشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *