نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مدل مانتو صورتی بلند و کوتاه

رنگ صورتی، یکی از رنگ های کاملا مناسب برای فصول گرم است چرا که این رنگ، نور خورشید را کمتر جذب می کند.

انتخاب مانتو صورتی یکی از انتخاب های مناسب برای مجالس و همچنین دورهمی ها است. با ما در لوکسشین همراه باشید تا نکات ضروری و ریز دیگر را در مورد مانتوی صورتی بخوانید.

 

رنگ صورتی از رنگ های گرمی محسوب می شود که در بیشتر فرهنگ ها به عنوان یک رنگ ناز و دخترانه شناخته شده است صورتی بخاطر رنگ منحصر به فردش گزینه خوبی برای به کار بردن در فصل های سرد و همچنین عالی ترین انتخاب برای فصل بهار و تابستان می باشد.

از ترکیب رنگ سفید و قرمز صورتی به وجود می آید و دارای طیف رنگی متفاوتی می باشد که اسم های مختلفی نیز دارد که در زبان فارسی ما با عنوان صورتی پررنگ ، کمرنگ و گلبهی می شناسیم.

مانتو صورتی کمرنگ بلند جلو بسته
مانتو صورتی کمرنگ بلند جلو بسته

مانتو صورتی را چه رنگهای میتوان ست کرد

 

یکی از بهترین رنگ هایی که می توانید با صورتی ست کنید طوسی است. تناژهای مختلف طوسی با انواع صورتی ست می شود.

زمانی که صورتی را با طوسی به کار می برید، می توانید در کنار آن از رنگ سفید هم استفاده کنید.

صورتی کمرنگ را می توانید با سرخابی به کار ببرید.

آبی هم خیلی خوب با صورتی ست می شود.

ترکیب دو رنگ قرمز و صورتی با هم در یک لباس بسیار جذاب و شیک است این استایل به طور کامل تک رنگ یا استایل مونوکروم نیست بلکه ترکیبی است و در واقع ترکیب رنگ بسیار شیکی دارد برای اینکه بیش از حد دخترانه به نظر نرسید موقع انتخاب تناژ بین دو رنگ دقت بالایی داشته باشید مثلاً می توانید رنگ قرمز یا گیلاسی را با صورتی خیلی روشن ست کنید.

سفید و کرم را می توانید با صورتی پاستلی به کار ببرید.

پوشیدن ارغوانی با صورتی و سرخابی یک ست دخترانه ایجاد می کند.

آبیطوسی یا طوسی مایل به آبی یک رنگ عالی برای ست کردن با صورتی است.

به کار بردن رنگ صورتی به همراه لباس هایی با طرح پوست حیوانات مثل لباس پلنگی ترکیب بسیار زیبا و شیکی تشکیل می دهد.

 

مانتو صورتی در کنار رنگ مشکی

برای اینکه صورتی دقیقا همان طوری که هست به چشم بیاید فقط با ترکیب شدن با رنگ مشکی میسر می شود و جلوه جذاب تری به خود می گیرد این خاصیت رنگ مشکی است.

که صورتی را تا این حد برجسته و زیبا تر می کند بنابراین رنگ صورتی چه کم رنگ و چه پررنگ باشد چنانچه در زمینه ی مشکی قرار بگیرد خیلی خوب خودش را نشان می دهد.

مانتو مجلسی صورتی خوشگل دخترونه
مانتو مجلسی صورتی خوشگل دخترونه

طرح های مانتوی صورتی بلند و کوتاه

صورتی از انواع رنگ های پرطرفدار و محبوب در بین خانم ها محسوب می شود و اگر شما تمایل دارید در پوشش خود تنوع ایجاد کنید بهتر است مدل مانتوی خود را از بین طیف های مختلف رنگ صورتی انتخاب نمایید.

مدل مانتوهای صورتی در انواع طیف های مختلف صورتی روشن و صورتی پاستیلی و … موجود می باشند که هر یک از این رنگ ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند.

مدل مانتوهای اسپرت و ساده صورتی برای مکان های عمومی انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شوند و شما می توانید برای شرکت در مهمانی ها و مجالس مختلف طرح های مجلسی مانتوی صورتی را برای پوشیدن انتخاب نمایید .

همچنین مانتوهای صورتی مانند همه رنگ های مانتو در انواع طرح های کوتاه و بلند دوخته می شوند.

مدل مانتوی کوتاه صورتی برای خانم ها با اندازه قد مختلف مناسب می باشند همچنین خانم های قد بلند یا خانم هایی که دارای قدی متناسب هستند می توانند مانتوهای صورتی بلند را برای پوشیدن انتخاب نمایند.

با توجه به اینکه امروزه مانتوهای بلند توجه خانم ها را به سمت خود جلب کرده اند اگر شما دارای قدی کوتاه هستید در صورت تمایل به پوشیدن مانتوهای بلند صورتی بهتر است آن ها را به کمک کفش های پاشنه بلند یا لژدار بپوشید.

توجه داشته باشید که ست کردن مانتوی صورتی با رنگ سایر لباس ها و اکسسوری ها از اهمیت زیادی برخوردار است و شما می توانید این رنگ زیبا را با انواع رنگ های روشن و تیره نظیر مشکی و طیف های مختلف رنگ خاکستری و سفید و آبی و سبز زیتونی و طیف های مختلف رنگ قهوه ای و کرم و … ست نمایید.

رنگ صورتی در کنار رنگ های تیره جذابیت بی نظیری پیدا می کند بنابراین بهتر است در پوشش خود از رنگ های تیره استفاده بیشتری داشته باشید تا این رنگ زیبا و فانتزی در پوشش شما به وضوح قابل مشاهده باشد و خودنمایی کند.

مانتو صورتی شیک دخترانه اینستاگرام
مانتو صورتی شیک دخترانه اینستاگرام

الگوی دوخت چین‌دار را اخیرا در طراحی پیراهن های دخترانه و مانتوها زیاد می‌بینیم.

از ترندهای اصلی بهار امسال، مانتوهایی هستند که در قسمت پایینی‌شان یک یا دو طبقه چین اضافه شده دارند.

طراحان این کار را معمولا برای مانتوهای کمی آزاد و اورسایز انجام می‌دهند که می‌تواند جلو بسته یا جلوباز دوخته شود. این الگوی دوخت، حس و حالی جوان‌پسند و ماکزیمال به آیتم می‌دهد که رنگ صورتی برای این هدف بسیار مناسب است.

به خاطر مدل چین دار و گشاد این مدل مانتوها، بهتر است شلوارهای روشن و چسبان را در کنار آن ها بپوشید.

علاوه بر آن، اکسسوری ها و آیتم هایی با تزئین مروارید که اخیرا ترند شده اند را به عنوان یک مکمل مناسب و جذاب در کنار این مدل مانتو ها پیشنهاد می‌دهیم.

یکی از مچ های اصلی رنگ صورتی در فصل بهار و تابستان، رنگ آبی پاستلی است.

این دو رنگ در کنار یکدیگر ترکیب زیبا و شادی را می‌سازند. اگر قصد پوشیدن مانتوی صورتی را در فصل بهار دارید، در اولین ست پیشنهادی می‌توانید آن را با یک شلوار جین فاق بلند و روسری طرح دار آبی/صورتی ترکیب کنید.

صندلی که در طراحی آن از هر دو رنگ استفاده بدشد می‌تواند مکمل خوبی برای این ست باشد.

برای ساخت ست کژوال بعدی، می‌توانید تیشرت آبی آسمانی را زیر مانتوی صورتی جلوباز بپوشید و اکسسوری ها را نیز از همین دو رنگ انتخاب کنید. اگر تیشرت انتخابی شما طرح دار است، بهتر است از شال تک رنگ ساده استفاده کنید و برعکس.

پیشنهاد ما، یک شال حریر پلیسه ی نخودی رنگ، به همراه کفش و کیف نخودی است.

در ترکیب بهاره ی بعدی، رنگ آبی آسمانی به عنوان یک اکسسوری کوچک یا در قالب جزئیات ریزی مثل لاک ناخن، در کنار ست مونوکروم صورتی به کار برده می‌شود.

این تکنیک بیشتر در ساخت ست های مجلسی و رسمی استفاده می‌شود و بهتر است که استفاده از رنگ دوم، محدود و محتاطانه انجام شود.

علاوه بر آن، کفش پاشنه بلند ترانسپورت و روسری ساتن کوچک با پترن آبی خال‌دار می‌توانند مکمل های مناسب ست مانتو شلوار صورتی باشند.

ترکیب آبی/صورتی دیگری که در فصل بهار می‌توانید بسازید، استفاده از یک تونیک کوتاه و اورسایز سرخابی رنگ در کنار جین مام‌استایل یا بوت‌کات کوتاه است.

توجه کنید که آیتم هایی که با گل های صورتی تزئین یا طراحی شده اند مکمل های خوبی برای ست بهاری هستند. همینطور عینک های جیوه‌ای که بازتاب رنگ صورتی دارند، می‌توانند به عنوان تنها اکسسوری این ست مورد استفاده قرار بگیرند.

مانتو صورتی رو با چه رنگی ست کنیم
مانتو صورتی رو با چه رنگی ست کنیم

رنگ بعدی که از مچ های اصلی صورتی محسوب می‌شود، طوسی روشن است. در اولین ست پیشنهادی ما، می‌توانید از شلوار طوسی چهارخانه در زیر مانتوی صورتی روشن استفاده کنید.

این کار را می‌توانید در استایل لایه لایه نیز پیاده کنید.

یک روسری چهارخانه‌ی کوچک که در طراحی آن از هر دو رنگ صورتی و طوسی استفاده شده باشد می‌تواند تکمیل کننده ی استایل لایه لایه باشد.

پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب رنگ کیف در این ترکیب، از رنگی که شادابی بیشتری دارد (در این ترکیب صورتی) استفاده کنید.

اگر رنگ غالب ست خود را صورتی انتخاب کرده‌اید، یک شلوار طوسی چسبان می‌تواند ست شما را از یکنواختی خارج کند.

مزیت رنگ طوسی این است که سازگاری خوبی با رنگ نقره ای دارد ‌ و می‌توانید از نقره ای برای انتخاب کیف و اکسسوری های محدودی مثل گوشواره، کمربند و ساعت، استفاده کنید.

شال‌ های حریر ابر و بادی و گوشواره های پوم پوم دار، از دیگر ترندهای بهاری امسال هستند که می‌توانند مکمل این ست با مانتوی صورتی باشند.

ایده ی بعدی برای ست، استفاده از سرهمی طوسی رنگ در زیر مانتوی جلوباز صورتی است.

بهتر است این سرهمی پاچه های کمی آزاد و بلندی داشته باشد که با پاشنه بلندها زیباتر دیده شود. در چنین ست هایی، شال های عریض و بلند پترن دار یا روسری های بزرگ نخی را توصیه می‌کنیم.

همچنین بهتر است کیف دستی ها و کلاچ ها را جایگزین کیف دوشی کنید.

ترکیب رنگ بعدی که می‌تواند یادآور گل های صورتی بهاری باشد، شامل رنگ های سبز، کرمی و صورتی کم‌رنگ است.

در این ست بهتر است از رنگ سبز زیتونی کم رنگ برای انتخاب شلوار، از رنگ کرمی برای انتخاب کفش و شومیز و کیف برای ست مانتوی صورتی خود استفاده کنید.

توجه داشته باشید که سبزهای یشمی و چمنی پررنگ، انتخاب مناسبی برای قرار گرفتن در کنار صورتی نیستند.

تکنیک بعدی ست کردن رنگ های پر حاشیه ای مثل صورتی، استفاده از تناژ های مختلف این رنگ است.

پیشنهاد می‌کنیم که تناژ تیره ی این رنگ یعنی سرخابی را در انتخاب شلوار و شال به کار ببرید و رنگ کمرنگ را برای مانتو استفاده کنید.

پیشنهاد بعدی، اضافه کردن یک رنگ خنثی مانند طوسی در میان کالیته رنگ صورتی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *